kryfol@seznam.cz ul. Místecká 955 Paskov 73921 +420 602 557 240
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

O společnosti

Podnikatelskou činností jsme založili společnost KRYFOL sdružení v 2002 v roce 2015 přešla firma na KRYFOL s.r.o., firma se zabývá výrobou zastřešení bazénů v různých variantách a tvarech, také dále zasklení a pergola a lodžií. Společnost se záměrem profilovat se v oblasti zateplování, rekonstrukcí a výroby střešních a fasádních prosvětlovacích prvků a výroby průhledných systémů.

 

Tato nosná činnost byla postupně rozšířena o výrobu lehkých zámečnických konstrukcí a zámečnických prvků s využitím polykarbonátů hliníkových a nerezových profilů a atd.

Výroba a montáž přístřešků, bazénových krytů, zimních zahrad

Hlavním převažujícím předmětem činnosti firmy je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Náplní této činnosti je dodávky, montáž a opravy světlíků a svislých stěn, prosvětlování hal, stadionů a tělocvičen, výroba a montáž zastřešování balkonů, lodžií, zimních zahrad a mobilní zastřešení bazénů,skleníků, přístřešku.

 

VÝROBCE ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU A RŮZNÝCH ATYPICKÝCH KRYTŮ

Hlavním převažujícím předmětem činnosti firmy KRYFOL je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Náplní této činnosti je dodávka a montáž a opravy světlíků a svislých stěn, prosvětlování hal, stadionů a tělocvičen, zastřešování balkonů, lodžií, zimních zahrad i šoupací lodžie a mobilní zastřešení bazénů.

 

Specializujeme se rovněž na kompletní realizaci skleníků (od návrhu po montáž a dopravu) a přístřešků.

 

Lepíme folie (bezpečnostní, automobilové, protisluneční a tepelně izolační) na prosklené plochy (výlohy, okna, polykarbonáty) a rovněž do automobilů.