kryfol@seznam.cz ul. Místecká 955 Paskov 73921 +420 602 557 240
Drobečková navigace

Úvod > Zimní zahrady

Zimní zahrady

ZIMNÍ ZAHRADY A ZASKLENÍ PERGOL A TERAS

Přeměňte svou terasu v příjemné a krásné místo pro aktivní odpočinek celé rodiny. Naše pergoly se vyznačují vysokou kvalitou, stálostí a minimální údržbou. Designové bezrámové i rámové zasklení pergoly!!!

zimní zahrada!!.jpg

 

 

 

Masivní hliníková konstrukce vyplněná bezrámovým i rámovým posuvným zasklívacím systémem vytvoří z vaší terasy moderní a elegantní místo pro relaxaci.

 

Zasklení je elegantní řešení Vám umožňuje používat Vaši terasu bez ohledu na rozmary počasí. Všechny k řídla jsou pojízdné lze prostor kompletně otevřít v libovolné poloze, nízké pochozí koleje umožňují minimální překážku.

 

Materiály

  • eloxovaný hliník
  • možnost střechy dřevo nebo eurohranoly
  • bezpečnostní sklo barva dle přání

 


ZIMNÍ ZAHRADY

zimní zahrada 3.jpgNaše celoroční zimní zahrady charakterizuje kvalitní konstrukce, tepelná izolace v kombinaci s vytápěním a prosklené fixní i posuvné stěny. A stejně tak elegantní vzhled. 

 

Zimní zahrady pro celoroční užití realizujeme na míru vašim potřebám, přáním a finančním i prostorovým možnostem v místě montáže.

 

Díky tomu si pak pohodlí a možností prostoru zimní zahrady užijete bez ohledu na počasí či roční období. Volba provedení, rozměrů i praktického doplňkového příslušenství v podobě osvětlení anebo zastínění zimní zahrady před sluncem, vše je na vás.

 

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

 

Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary. 

 

Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku.

 

zimní zahrada 4.jpg 

zimní zahrada 5.jpg

zimní zahrada 6.jpg

 

Poptat zimní zahrady